Меню
Ваш кошик порожній
Активатор для прання Фея

Активатор для прання Фея

Ціна 1 400 грн.
Кількість:  

Ультракомпактний активатор для прання «ФЕЯ»

Без электроживлення!

Ультракомпактний активатор для прання «ФЕЯ» - це абсолютно новий пристрій, який не має аналогів. Пластмасовий корпус має отвори для циркуляції рідини та доступу миючого розчину до каталізатора, котрий знаходиться всередині корпуса. Пристрій не потребує электричного живлення.
Принцип роботи «Феї» - поверхнево-хімічний каталіз. Каталізатор – це речовина, яка, здатна прискорювати чи уповільнувати хід хімічних, в т.ч. термохімічних (прання) процесів. За рахунок дії каталізатора полегшується та прискорюється процес відділення забруднень від волокна тканини.

Достатньо провести два-три прання, щоб перебороти психологічний бар'єр та визначитися з найкращим режимом прання.

Преваги та властивості активатора для прання «Фея»:

1. Немає необхідності в электриці – Ви можете користуватися активатором на дачі, брати в поїздку, відрядження, в похід, на змагання и т.д.

2. «Фея» дозволяє економити миючий засіб любого типу - від шампуня до кальцінованої соди не менше ніж на 75%, а прання на освіжіння проводити зовсім без миючого засобу.

3. Ви позбавляєтесь від необхідності використовувати лише горячу воду: «Фея»  одинаково добре пере і при +4°С та при +70°С.

4. Білизна не деформує, так як відсутня механічна дія. Це важливо при пранні тонкої білизни, трикотажу, мережива та шерстяных тканин.

5. «Фея» економить Ваш час, адже процес прання практично не потребує Вашої присутності.

6. Найкраще піддаються пранню дитячі речі, спідня білизна, шерстяні та трикотажні речі, мереживо.

7. «Фею» можно використовувати для пом'якшення води під час купання у ванні, що благодійно впливає на стан Вашої шкіри.

Технические данные

Габарити 50x50x25
Тип миючого засобу будь-який
Кількість миючого засобу на 1л води не больше 25% від норми, зазначеної на  упаковкі з порошком
Температура миючого засобу від +4°С до +70°С
Час прання min 30хвилин (освіжиння), mах – 24 години (жирові, масляні плями, кров...)
Об'єм емкості для прання max – 20 л.
Кількість білизни для прання без обмежень
Термін служби не менше 5 років або не менше 1000 праннів

Правила експлуатації

1. Приготуйте ємкість об'ємом не білше 20 л. Матеріал ємкості значення не має.

2. Налийте воду, розчиніть миючий засіб, якщо вам це потрібно, але не більше 25% від норми зазначеной на упаковці миючого засобу, та покладіть на  дно ємкості активатор для прання «Фея».

3. Потім покладіть в розчин віроби для прання. При пранні забрудненої білизни або для відбілювання добавте в розчин відбілювач (із розрахунку не більше 25% від норми зазначеной на упаковці відбілювача), а при наявності плям – відповідний плямовивідник. Дуже забруднені місця необхідно намилити.

4. Після прання дістаньте пристрій з миючого розчину та промийте проточною водою. Білизну прополосніть. Після полоскання білизна не повинна пахнути миючим засобом. Якщо запах присутній - необхідно зменшувати кількість миючого засобу.

5. Під час довготривалого прання  8-10 годин (на ніч) отримуємо ефект відбілювання без додаткових відбілюючих засобів.

6. «Фею» можна використовувати в автоматичних пральних машинах. У даному випадку кількість миючих засобів так само зменшуємо в 4 рази. Також немає потреби використовувати пом'якшуючі засоби для води типу «Калгон», тому що активатор пом'якшує воду.

Запобіжні засоби – не розбирати та не давати дітям.

 

Купити та сплатити можно готівкою кур`єру, накладеним платежем або на карту. Можлива оплата за безготівковим розрахунком (без ПДВ).
Активатор для прання Фея ми безкоштовно доставимо кур`єром по Києву або за допомогою служб популярних перевізників (Нова Пошта, Ін-тайм) по всій території України. Вам достатньо вказати в заявці ваше місто: Бориспіль, Дніпропетровськ, Кіровоград, Луцьк, Одеса, Львів, Харків, Запоріжжя, Рівне - власне любий населений пункт де є служби доставки і ваше замовлення ми відправимо в той же день.

Активатор для прання Фея - Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

 
Рейтинг
Введіть код, вказаний на зображенні: